Animacje dla dzieci

   Zapraszamy do organizacji z naszym udziałem rozmaitych animacji dla dzieci podczas imprez okolicznościowych typu wesela, komunie.

Nasze animatorki zapewnią profesjonalną opiekę nad Waszymi pociechami, zapewniając im przy tym niezapomnianą zabawę. Gwarantujemy pełen komfort zabawy dorosłych poprzez organizację czasu najmłodszym.

RODZICE zaproszonych dzieci bez obciążeń i skrępowania oddadzą się weselnym rozrywkom z powodzeniem będą szaleć na parkiecie, wznosić toasty, smakować pyszności.

DZIECI zaproszone na wesele przez cały czas będą miały moc atrakcyjnych zajęć, zabaw z tańcami, konkursami i grami utrzymanymi w klimacie uroczystości.

Zintegrujemy małe kuzynostwo, chrześniaków oraz pociechy przyjaciół Pani i Pana Młodego. Dobrze wiemy, że dziecko to nie „mały dorosły”, tylko zupełnie szczególny Człowiek. Oczekuje od nas ciepła i życzliwości, ale także mnóstwa nieszablonowych pomysłów i historii przemawiających do jego wrażliwości i wyobraźni.

W swojej ofercie posiadamy min profesjonalne przebranie Myszki Miki, malujemy buzie, robimy zwierzątka z balonów, organizujemy zabawy z chustą animacyjną. Dzieci i dorośli zawsze mogą liczyć na moc atrakcji.

Umożliwiamy wynajęcie samej Myszki Miki na określony czas.

Zapraszamy do organizacji z naszym udziałem rozmaitych animacji dla dzieci podczas takich wydarzeń jak :

  • urodzinki
  • pikniki
  • imieninki
  • eventy firmowe
  • imprezy rodzinne
  • festyny
  • inauguracje
  • dożynki
  • zakończenie przedszkola
  • i inne

Jeśli planują Państwo zorganizować kinderbal, możemy Was w tym wyręczyć... Przygotujemy zaproszenia dla małych gości, udekorujemy miejsce imprezy, zorganizujemy poczęstunek oraz oczywiście zapewnimy cały pakiet rozrywek małym gościom :) Możemy zorganizować daną imprezę w zaprzyjaźnionej restauracji, gdzie dzieci będą miały dużą przestrzeń do tańców i zabawy. Aby pozostawić pamiątkę, zajmiemy się także uwiecznieniem zabawy na zdjęciach.

Cennik naszych usług zaczyna się już od 200 zł. Wycenę robimy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

Proponujemy rabaty przy wypożyczeniu na imprezę naszej fotobudki

https://fotobudka-okazja.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner_bot1gk-is-144.jpglink
https://fotobudka-okazja.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/20180517_174818gk-is-144.jpglink
https://fotobudka-okazja.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner_bot2gk-is-144.jpglink
https://fotobudka-okazja.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner_bot3gk-is-144.jpglink
«
»
Loading…
FOTOBUDKA - gwarancja niezapomnianej imprezy!

Top